Ostatnie Dni Rekrutacji

🎓Szkoła Rafała Cegłowskiego 🎓 przypomina, że zbliża się koniec rekrutacji na nowy semestr. Jeśli zastanawiasz się, co dalej z Twoją edukacją i jakie kierunki mogą Cię zainteresować, mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Nasza szkoła oferuje bogaty wybór kierunków, które pozwolą Ci zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności, dzięki którym łatwiej znajdziesz pracę w wymarzonym zawodzie. Możesz wybrać między innymi:

👉 Asystentka Stomatologiczna,

👉 Higienistka Stomatologiczna,

👉 Opiekun Medyczny,

👉 Technik Administracji,

👉 Technik BHP,

👉 Technik Masażysta,

👉 Technik Sterylizacji Medycznej,

👉 Technik Usług Kosmetycznych.

Jesteśmy szkołą, która stawia na praktykę i nowoczesne metody nauczania. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych branż, dzięki czemu nasi uczniowie mogą zdobyć wiedzę i doświadczenie na najwyższym poziomie. Praktyczne zajęcia, symulacje oraz ćwiczenia na modelach są stałym elementem naszej edukacji.

Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa tylko do 28 lutego 2023 roku❗️ a ilość miejsc jest ograniczona. To ostatnie dni, aby zarejestrować się na wybrany kierunek i rozpocząć swoją przygodę z zawodem marzeń. Zapisz się osobiście w siedzibie naszej szkoły lub przez internet – formularz rekrutacyjny znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Dołącz do naszej społeczności i zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i spełnić marzenia o zawodzie, którego zawsze pragnąłeś!