Życzenia Świąteczne

🐣🌷 Świąteczne życzenia od Szkoły Rafała Cegłowskiego! 🌷🐣

Kochani Uczniowie, Nauczyciele i Przyjaciele Szkoły,

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te jedyne w swoim rodzaju święta będą dla Was czasem wytchnienia, radosnego spędzania czasu z najbliższymi oraz niesienia nadziei i miłości.

🌼 Niech wesołe świętowanie Wielkanocy napełni Wasze serca radością, miłością i pokojem, a wspólne malowanie pisanek oraz przygotowywanie świątecznych wypieków umocni więzi między Wami i Waszymi bliskimi.

🐰 Drodzy uczniowie, życzmy Wam udanego odpoczynku od nauki, byście mogli wrócić do nas z nową energią i gotowi na kolejne wyzwania edukacyjne. Pamiętajcie, że razem tworzymy niezwykłą społeczność, której siła tkwi w naszej wzajemnej trosce i zaangażowaniu.

🌸 Wesołego Alleluja od całego zespołu Policealnej Szkoły Zawodowej Centrum Nauki Biznesu i Administracji (Szkoły Rafała Cegłowskiego)! 🌸

W Poniedziałek 01.04.2024 wszystkie nasze sekretariaty będą nieczynne.