Zbiórka dla Ukrainy!

Policealna Szkoła Zawodowa Centrum Nauki Biznesu i Administracji 🎓 organizuje zbiórkę artykułów pomocowych dla naszych przyjaciół z Ukrainy ❗📢🇺🇦

Zbiórka będzie odbywać się w każdym z naszych 5 oddziałów od poniedziałku do piątku w godzinach pracy.

👉 Kraków Ul. Ujastek 1 (Budynek S, klatka B, 3 piętro), 31-752 Kraków (PN-PT 10:00 – 18:00)

👉 Piaseczno Ul. Jana Pawła II 10 lok. 4, 05-500 Piaseczno (PN-PT 09:00- 18:00)

👉 Poznań Ul. Świt 25, 60-375 Poznań (PN-PT 09:00- 17:00)

👉 Warszawa Ul. MARSZAŁKOWSKA 8 LOK. 8, 00-590 WARSZAWA. Piętro 2 domofon Nr. 50 (PN-PT 11:00 – 18:00)

👉 Wrocław Ul. Sokolnicza 34/38 lok. 7, 53-660 Wrocław (PN-PT 10:00 – 17:30)


Potrzebne będą: koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe. Żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne oraz generatory prądotwórcze o dużej mocy.


Dodatkowo zapraszamy kobiety oraz niepełnoletnie osoby z Ukrainy, które ukończyły szkołę średnią do naszych oddziałów, pomożemy wam odnaleźć się w nowej sytuacji, zapewnimy darmową naukę oraz pomoc psychologiczną. Jesteśmy z wami! ❗🇺🇦