Zbi贸rka dla Ukrainy!

Policealna Szko艂a Zawodowa Centrum Nauki Biznesu i Administracji 馃帗 organizuje zbi贸rk臋 artyku艂贸w pomocowych dla naszych przyjaci贸艂 z Ukrainy 鉂楌煋焽吼焽

Zbi贸rka b臋dzie odbywa膰 si臋 w ka偶dym z naszych 5 oddzia艂贸w od poniedzia艂ku do pi膮tku w godzinach pracy.

馃憠 Krak贸w Ul. Ujastek 1 (Budynek S, klatka B, 3 pi臋tro), 31-752 Krak贸w (PN-PT 10:00 — 18:00)

馃憠 Piaseczno Ul. Jana Paw艂a II 10 lok. 4, 05-500 Piaseczno (PN-PT 09:00- 18:00)

馃憠 Pozna艅 Ul. 艢wit 25, 60-375 Pozna艅 (PN-PT 09:00- 17:00)

馃憠 Warszawa Ul. MARSZA艁KOWSKA 8 LOK. 8, 00-590 WARSZAWA. Pi臋tro 2 domofon Nr. 50 (PN-PT 11:00 — 18:00)

馃憠 Wroc艂aw Ul. Sokolnicza 34/38 lok. 7, 53-660 Wroc艂aw (PN-PT 10:00 — 17:30)

Potrzebne b臋d膮: koce termiczne, 艣piwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, 艣rodki piel臋gnacyjne i higieniczne, 艣rodki myj膮ce do cia艂a, pasty do z臋b贸w, szczoteczki do z臋b贸w, szczotki do w艂os贸w, bielizna damska, bielizna m臋ska, bielizna dzieci臋ca, podpaski, pieluchy dzieci臋ce, pieluchy dla doros艂ych, r臋czniki papierowe, r臋czniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczy艅 kuchennych: g艂臋bokie naczynia, 艂y偶ki, widelce, no偶e, kubki, 艣rodki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe. 呕ywno艣膰: woda, produkty 偶ywno艣ciowe nadaj膮ce si臋 do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, 偶ywno艣膰 puszkowana, makarony, p艂atki b艂yskawiczne, zapa艂ki, baterie, zapalniczki, 艣wiece, zestawy medyczne oraz generatory pr膮dotw贸rcze o du偶ej mocy.

Dodatkowo zapraszamy kobiety oraz niepe艂noletnie osoby z Ukrainy, kt贸re uko艅czy艂y szko艂臋 艣redni膮 do naszych oddzia艂贸w, pomo偶emy wam odnale藕膰 si臋 w nowej sytuacji, zapewnimy darmow膮 nauk臋 oraz pomoc psychologiczn膮. Jeste艣my z wami! 鉂楌焽吼焽