Dlaczego my?

Szukasz szkoły bez matury, która pomoże Ci zdobyć potrzebne kwalifikacje zawodowe i rozwijać swoje umiejętności? Szkoła Rafała Cegłowskiego to idealne miejsce dla Ciebie! Nasza oferta to nie tylko szkolenie, ale także dokształcanie i wykształcenie na najwyższym poziomie.

W naszej szkole oferujemy zasób wiedzy, który pozwoli Ci stać się specjalistą w swojej dziedzinie. Nasza kadra pedagogiczna to doświadczeni nauczyciele, którzy z pasją i zaangażowaniem edukują i kształtują swoich uczniów.

Przygotowujemy naszych uczniów do egzaminów zawodowych organizowanych przez CKE i OKE, co pozwala im zdobyć wymagane kwalifikacje i poszerzyć swoje perspektywy zawodowe. Nasza oferta obejmuje wiele różnych kierunków, takich jak Asystentka Stomatologiczna, Higienistka Stomatologiczna, Opiekun Medyczny, Technik Administracji, Technik BHP, Technik Masażysta, Technik Sterylizacji Medycznej i Technik Usług Kosmetycznych.

Zapewniamy Ci też wsparcie w przyuczeniu i przeszkoleniu, a nasze warsztaty i objaśnienia pozwolą Ci zdobyć praktyczne umiejętności i doświadczenie, których potrzebujesz w pracy. Dzięki naszemu wyedukowaniu, będziesz miał przewagę na rynku pracy i łatwiej osiągniesz sukces w swojej karierze.

Dołącz do naszej społeczności i zacznij swoją edukacyjną przygodę już dziś!

Rekrutacja Kraków

Kraków to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, słynące z bogatej historii i kultury. To także jedno z najważniejszych centrów akademickich w kraju, z wieloma prestiżowymi uczelniami. Studenci, którzy decydują się uczyć się w Krakowie, mają nie tylko dostęp do doskonałej edukacji, ale także do bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej, w tym muzeów, teatrów, kin, klubów i restauracji.

Rekrutacja Poznań

Poznań to jedno z najważniejszych miast akademickich w Polsce, co oznacza, że studenci mają dostęp do najlepszych uniwersytetów i szkół wyższych w kraju. Miasto ma bogatą historię i kulturę, co daje studentom możliwość rozwijania swoich zainteresowań poza szkołą. Ponadto, Poznań jest dynamicznym centrum biznesowym, co stwarza wiele możliwości stażu i pracy dla studentów.

Rekrutacja Warszawa

Warto uczyć się w Warszawie ze względu na wiele czynników. Miasto to jest jednym z największych ośrodków akademickich w Polsce, co oznacza, że oferuje duży wybór renomowanych uczelni oraz kierunków studiów. W Warszawie znajdują się również liczne placówki edukacyjne oferujące kształcenie na poziomie policealnym oraz szkoły językowe, co pozwala na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie nowych kwalifikacji.

Rekrutacja Wrocław

We Wrocławiu znajduje się wiele renomowanych uczelni wyższych, takich jak Uniwersytet Wrocławski czy Politechnika Wrocławska, co daje studentom wiele możliwości rozwoju intelektualnego i kariery zawodowej. Miasto oferuje bogate życie kulturalne, w tym wiele muzeów, galerii sztuki, teatrów i kin, co umożliwia zintegrowanie nauki z rozrywką i poznawaniem nowych ludzi.

O nas

Szkoła Rafała Cegłowskiego (SRC) powstała w 2017 roku jako Policealna Szkoła Zawodowa Centrum Nauki Biznesu i Administracji (PSZCNBiA). Organem prowadzącym szkołę jest Instytut Edukacji, Biznesu i Medycyny Sp. z o.o wraz z prezesem zarządu Dr. Rafałem Cegłowskim. Jako renomowana placówka edukacyjna, oferujemy szeroki wachlarz ciekawych kierunków kształcenia. Nasze lokalizacje znajdują się w dobrze skomunikowanych miejscach i są dostępne z różnych regionów. Obecnie działamy w 5 miastach w Polsce. Szkoła oferuje kształcenie na poziomie policealnym, co oznacza, że po ukończeniu nauki, absolwenci otrzymają dyplom potwierdzający zdobycie wykształcenia policealnego. W celu zapewnienia naszym uczniom najlepszej jakości kształcenia, nieustannie inwestujemy w nowoczesne sprzęty i ulepszamy nasze sale, dostosowując je do różnych kierunków nauki. Nasza kadra to doświadczeni nauczyciele i eksperci w swoich dziedzinach, którzy zapewniają naszym uczniom kompleksową wiedzę i umiejętności. Program nauczania jest dostosowany do potrzeb rynku pracy, co zapewnia naszym absolwentom łatwe znalezienie pracy w wybranej dziedzinie. Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwijaniem swoich umiejętności i kwalifikacji, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kształcenia i dołączenia do naszej społeczności uczniów i nauczycieli. W naszej szkole znajdziesz nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także wsparcie i możliwość rozwoju swoich pasji i zainteresowań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kształcenia i dołączenia do naszej społeczności uczniów i nauczycieli.

Kierunków
Nauczycieli